Meilė

Gamtai draugiški prezervatyvai. Kas tai yra?

Dainis Graveris iliustracija iš Unsplash

Skiriant vis daugiau dėmesio aplinkosaugai, natūralu, kad neapsieinama ir be sekso temos. Ant pjedestalo dažnai yra statomi prezervatyvų gamintojai, kurie kai kurie ekologų lūpomis įvardijami kaip itin taršūs. Žinoma, tuo pačiu lygiagrečiai džiaugiamasi, kad sargiai mažina LPL bei neplanuotą gimstamumą. Tad ar yra įmanomas balansas?

Prezervatyvų gamintojai vis daugiau dėmesio skiria ekologijai. Pavyzdžiui, SKYN gamintojo prekės jau gali būti dalinai vadinamos tvariomis, kadangi kuriami greitai irstantys sargiai, kurie mažiau teršia aplinką. Taip pat gamybos metu bandoma įtraukti kuo daugiau atsinaujinančios energijos gamybos priemonių: saulės, vėjo…

Lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad kiekvienas sargių naudotojas turi prisiimti atsakomybę už šias apsaugos priemones, tai yra, kad jos nepatektų ten, kur neturi būti. Jų jokiu būdu negalima nuleisti į tualetą, panaudoti sargiai turi būti metami į bendrojo naudojimo konteinerius. Jeigu mėgstate mylėtis gamtoje, taip pat atminkite, kad po sekso reikia pasirūpinti saugiu jų utilizavimu, tai yra, negalima panaudotų prezervatyvų palikti miške. Galiausiai, taupyti gamtą galima ir perkant didesnius sargių kiekius. Kiekvienas bus supakuotas atskirai, tačiau bus sumažinamas dėžučių, kuriuose jie bus komplektuojami, kiekis. Taip pat dėžutės yra gaminamos iš kartono, tad gali būti perdirbamos ir naudojamos dar kartą.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą